Архітектурно-кавова прогулянка по місту Лева

Natalia Vlasenko - 21 Січня, 2023

“Цей маршрут я не можу назвати туристичним, бо він відходить від центральної (а значить туристичної) частини міста; також це не логічний маршрут з точки А в точку В. Це скоріше мої власні нотатки й поради цікавих будинків, місць та об’єктів, які сподобались мені, й, можливо, зацікавлять вас 🙂

Моя любов до міста Лева розпочалась в лютому 2011 року, коли я вперше, ще студенткою 2-го курсу, приїхала сюди з подругою на різдвяні канікули. Я закохалась в архітектуру, вузькі вулички, кав’ярні, які розташовані чи не на кожній вулиці, в пишні брами та мереживно прикрашені сходи всередині старих будинків. Так почався мій роман з містом. Спочатку я приїжджала 1-2 рази на рік. В 2015 році, працюючи в турфірмі, запровадила й розробила тур “Львівський уік-енд”, і мала щастя щомісяця бувати у Львові, супроводжуючи туристичні групи з Одеси. Часто буваю у Львові не по роботі, а просто приїхавши на вихідні, аби відвідати друзів, переключити пейзаж довкола. Деякі мої знайомі дивуються: ну скільки можна їздити до міста, де ти вже сто раз бувала? Виявляється, що можна. Звісно, Львів не такий великий як Барселона чи Париж, але тим не менш це місто завжди знаходить, чим мене здивувати. Щоразу знаходжу вулиці, де ще не гуляла, чи старовинні маєтки, які не бачила, історії, які ще не читала. І це чудово — коли є нагода повертатись знову і знову.

Ділюсь ідеями та порадами щодо places to visit” — Наталя Власенко, гід, блогер та шукачка прихованих скарбів в улюблених містах.