Unit.City

Anastasia - September 21, 2017

На екскурсію Вас запрошують керуючі партнери Unit.City Максим Бахматов та Максим Яковер. 

Максим Яковер: «Unit.City — це інноваційний парк. Традиційно бізнес розміщується в бізнес-центрах. З середини 80-х почали розвиватися концепції технологічних і наукових парків. У центрі — або університет, або великий корпоративний RND-центр. Вони закриті. В Україні жодного такого побудовано не було. З середини 2000-х починають розвиватися нові інфраструктурні концепції.

Чому вони починають розвиватися? Тому що щось нове, що ми називаємо інновацією, починає приходити від молодих людей, від технологічних підприємців, від стартапів, від хлопців, які працюють в креативній економіці. І вони стають в центрі цієї піраміди, і навколо них починає вибудовуватися інша інфраструктура, тому що у них абсолютно інші вимоги до креативної атмосфери, до work-and-balance, connectivity, до мобільності, до екосистемі, до community, які їх оточують. Таких нових інфраструктурних об’єктів вже було побудовано близько понад 40.

У західній термінології вони називаються ‘innovation districts’ або ‘areas of innovation’. Ми для себе це переклали як «інноваційний парк». Тобто те, що ми будуємо на 25 га – це місто в місті, в якому ти створюєш, живеш, навчаєшся і відпочиваєш. Це місце, в якому ми створюємо креативну атмосферу. Коли ти потрапляєш сюди, ти відразу відчуваєш цю атмосферу, з одного боку, круту інфраструктуру різну — для освіти, простір для роботи, для прототипування, для проведення різних подій. З іншого боку, ми працюємо над сервісами, які надає цей парк. Це те, що ми називаємо еко-системою. Еко-система складається з чотирьох речей: це ті, хто всередині — це резиденти; друге — це послуги та зв’язку, над якими ми працюємо. Тобто ми працюємо з інвесторами, з ангелами, з фондами, з менторами, з іншими еко-системами в різних країнах, з центрами-експертизами, з ключовими подіями, з міжнародними технічними корпораціями, з українськими корпораціями, які хочуть стати інноваційними, і багато-багато іншими. Ми як парк акумулюємо ці зв’язки. »