Новий маршрут Києвом від Софії Грабовецької

Marina - 20 Вересня, 2017

Новий маршрут Києвом від Софії Грабовецької, фото-1

Ми з радістю презентуємо Вам новий маршрут Києвом від чарівної Софії Грабовецької, відомої як гід у капелюшку. Хочете познайомитися з Києвом? Тоді цей маршрут саме для Вас. У столиці не вперше? Впевнені, і Вас ми здивуємо. …Aдже в місті можна довго блукати вуличками, кожного разу відкриваючи нове і досі незнане місто.

За легендою, Київ було засновано у 5 ст. трьома братами Києм (на честь якого місто й назвали), Щеком, Хоривом та їхньою сестрою Либідь. Вже з 9 ст. він стає столицею величної держави Київська Русь. Перший маршрут чарівної Софії слідуватиме найдавнішою частиною Києва, так званим Верхнім містом, або трьома градами: Володимира Великого, де з̓явилися перші кам̓яні споруди, Ярослава Мудрого, коли місто простяглося аж до Золотих воріт, збільшившись у 8 разів, та Ізяслава-Святополка, де постав Михайлівський Золотоверхий монастир.

Саме тут знаходяться найдавніші пам̓ятки української історії й архітектури, що належать часові, коли Київ був столицею Київської Русі. Після монголо-татарської навали у 1240 р. Верхнє місто втратило роль адміністративного центру і перебувало в занепаді до 1830-х рр. Відповідно саме тут старовина примхливо переплітається із новою забудовою і сучасним вуличним мистецтвом.

Маршрут доступний трьома мовами — українською, англійською та російською.

Ознайомитися з маршрутом можна тут.

 

Запрошуємо Вас на прогулянку із віртуальними гідами у Telegram та Facebook Messenger, а також за допомогою мобільного додатку для Android. І не забувайте, що будь-який маршрут на платформі можна також роздрукувати або експортувати в Google Maps (Maps.Me)!

Ви також можете додати свій маршрут. Долучайтесь! Додавайте! Досліджуйте!