Instagram-Одесa: обираємо локації для ідеальних фото

Information Office UnexploredCity - 28 Жовтня, 2020

Instagram-Одесa: обираємо локації для ідеальних фото, фото-1

Пандемія внесла корективи в життя кожного українця, особливо це стосується теми відпочинку. На зміну сонячним Турції та Єгипту прийшла сяюча Одеса. То де ж в Одесі шукати місця для фото, аби наповнювати ними свої сторінки в соціальних мережах!? Відповідь знайдете у нашому міні гайді insta-локаціями в Одесі.

Оперний театр — це своєрідна візитівка Одеси. У соціальних мережах нерідко можна зустріти неймовірної краси фотографії, зроблені на фоні театру. Проте, якщо додати трошки більше фантазії та поглянути на будівлю з несподіваного ракурсу, можна зробити унікальні фото, у яких буде “звучати” дух Одеси.

Воронцовська колонада — ще один символ Одеси. Величні колони, які огортає яскраве сонячне світло, — ідеальне місце для фото в стилі fashion.

Пасаж давно став звичним місцем для фото і з’являється на сторінках в Instagram протягом травня-вересня, так званого “курортного періоду”. Фото на фоні сукупності витончених модерних скульптур доповнить та підкреслить сторінку знаних модників/модниць.

Морський вокзал ніби створений для того, аби під фото на його фоні час від часу з’являлися коментарі “Цьогоріч Одеса? Цікаво”. Родзинкою на фотокартці, де на горизонті зустрічається море й небо, стане білосніжний Воронцовський маяк. Тепер він з’явиться і на вашій сторінці,а не тільки у відео роботах відомих брендів.

Двері сонця — це обов’язкова локація для тих, хто колекціонує лайки в Instagram. Для збільшення wow-ефекту радимо не полінуватися та зустріти схід сонця, роблячи фото на фоні цього дивовижного арт об’єкту. Ще одна перевага: вам точно не доведеться стояти в кілометровій черзі з туристів, що так само, як і ви, прагнуть отримати дивовижне фото на згадку.

Instagram-Одесa: обираємо локації для ідеальних фото, фото-2

Гойдалка в морі. Ця локація стала бажаним місцем для фото відносно недавно, проте краса знімків, зроблених на заході сонця, коли сонячне сяйво “заливає” морську глибінь, дійсно заворожує.

Дике узбережжя Фонтанки, де нестримні хвилі час від часу створюють білосніжну морську піну, вдаряючись об важкі, мовчазні скелі. Ефект “живих фото” гарантований.

Зелений театр — ще один інста-тренд. Фото тут не зробив мабуть тільки той, хто ніколи не був в Одесі. Атмосферні фото з легкою ноткою аристократизму точно не залишать байдужим нікого з ваших підписників.

Потьомкінські сходи не потребують зайвих слів про себе. Перше фото в Одесі точно роблять на фоні цієї величної архітектурної споруди. А якщо у вас такого фото досі немає – радимо не зволікати і поспішати в Одесу, захопивши з собою друга, який точно знає чим відрізняється фото для публікації в Instagram від фото “для мами”.

Не забудьте також зазирнути у “кіношні” вулички: дворик-криничку, та вуличку за адресою Княжа, 26.

Вже створили в голові ідеальну стрічку в Instagram, зібравши до купи фото з усіх локацій в Одесі? Тоді готуйте валізу й гайда в подорож. А поки пропонуємо спланувати свій маршрут та дізнатися, де можна зробити фото, як у кіно, за допомогою інтерактивного гайду Одесою — MoreFilm.Fun. Завітайте на сайт або зазирніть на сторінки проєкту в соціальних мережах та оберіть місце, яке стало кадром з улюбленого фільму, аби створити своє ідеальне фото.