Мелітополь із Олександром Заварою

Marina Chernovol - 13 Листопада, 2016

Мелітополь — один з районних центрів Запорізької області. Знаходиться у південно-східній частині України, але переважно його називають південним містом. Через торговельні шляхи також відомий, як «Ворота до Криму».

Я живу у Мелітополі вже п’ятнадцять років. За цей час місто еволюціонувало і, певна річ, змінилося на краще. Одна з найпопулярніших згадок про нього належить перу славнозвісних Ільфа і Петрова: «Из мировых очагов культуры, он кроме Москвы, знал только Киев, Мелитополь и Жмеринку, и вообще он был убежден, что земля плоская» Не знаю, чи можна МЛТ назвати аж таким осередком культури, але мешканцям точно є, чим пишатися 🙂 Особисто я у ньому люблю його тишу і певний, притаманний маленьким містам, спокій.

Тут немає отого шаленого ритму мегаполісів. Разом із тим Мелітополь має усі якості для того, щоб вважатися прогресуючим містом, тому МЛТ для мене — це золота середина між бажаннями жити у цивілізації і у спокої. Як і кожен містянин, я маю кілька улюблених місць, де зазвичай відпочиваю або збираюся з думками. Раджу їх відвідати!