Повертаючи з Золотих Воріт на Ярославів Вал, важко припустити неоготичну будівлю з невеликою вежею. Її називають «Замком Барона», вона пустує вже не один рік.
Насправді барон і винороб Максим Штейнгель жив в наступному будинку, де досить успішно торгував кримським вином. Замок же звели на замовлення поміщика Михайла Подгорського, який хотів відбудувати щось помпезне, в дусі відомого всім Будинку з химерами або Замку Річарда. Будівлю, яка поєднує в собі мотиви неоренесансу і готики, спроектував амбітний архітектор-початківець Михайло Добачевський (він же ж розширював вже згадану садибу Міхельсона на вул. Пушкінській, 35-37). Молодий зодчий впорався з цим на «ура». На жаль, відразу після реалізації проекту Добачевський зазнав цькування з боку більш досвідчених київських колег. В першу чергу виникли питання до його освіти, адже профільної він не мав. Добачевський не вчився архітектурному мистецтву, а придбав знання на практиці, беручи участь в будівництві Панамського каналу. Репутація Добачевського була підірвана.
Будинок Підгорського став для архітектора-практика останнім в житті проектом, і незабаром після цього він продав все, що можна (навіть маєток дружини), а виручені гроші спустив в карти. Сім’ю з чотирма дітьми він кинув, а наступні відомості про нього вже мало нагадували про того архітектора-самоука, що приїхав до Києва наганяти страху на пихатих київських зодчих. Два рази Добачевського звинувачували у спробі зґвалтування (в тому числі малолітньої дівчинки), потім він зголосився їхати на російсько-японську війну (і не поїхав, але одержав непогану платню і мундир), а на додачу про нього свідчили, як про ярого прихильника єврейських погромів в Києві (він неодноразово публічно виступав на підтримку погромників). Жив Добачевський в готелях, за які, само собою, не платив.
Сьогодні Замок Барона пустує. В електронному реєстрі власників нерухомості інформація про цей об’єкт — відсутня, але ЗМІ писали, що будівля належить бізнесменові і колишньому депутату Київради Олександру Лойфенфельду. Досить часто у будівлі можна зустріти фургончики з написом TV. Вони знімають в цьому будинку чи то фільми, чи то рекламу.