Шаргород — від шаленого штетлу до сучасного мистецтва

У першій половині 17 століття єврейська громада Шаргорода була однією з найбільших на Поділлі. А вже у 18 столітті — одним із визначних центрів поширення хасидизму. В такому невеличкому місті приховано стільки історій (та історії)…

 

Григорій Саулко, директор ГО та засновник Центру сучасного мистецтва «Шаргород Рафінад», а також людина, якій болить історія та культурний спадок міста, проведе Вас Шаргородом, розкаже, яким чином ім’я Жанни Кадирової пов’язане з ним (і чи тільки ім’я), познайомить з основними релігійними пам’ятками, архітектурні рішення яких здивують навіть вибагливих глядачів, а ще покаже один із найвизначніших на території України штетлів.

Григорій — творча особистість, в сферу його інтересів потрапляють і культура, і архітектура, і ландшафт, і фестивальний рух. Його мета — показати Шаргород, перлину Поділля, країні та світу. Тож запрошуємо Вас зробити власне відкриття.

 

Маршрут доступний двома мовами — українською та російською.

Завантажуйте мобільний додаток для Android 

або тревел-помічник у Telegram (для власників iOs та Android).

 

P.S. А ще цей маршрут визначний тим, що це перший маршрут, який з’явився завдяки нашій Першій українській соціальній туристичній платформі. Долучайтеся й Ви!

Знайомте зі своїми містами, розробляйте власні маршрути та самостійно публікуйте їх!

 

Тільки Ви вирішуєте, чи гідне Ваше місто того, щоб бути представленим на туристичній карті країни.

 

 

ShareShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *