Шаргород — від шаленого штетлу до сучасного мистецтва

Автор статті: Marina - 02 липня 2017 року

Шаргород — від шаленого штетлу до сучасного мистецтва, фото-1

У першій половині 17 століття єврейська громада Шаргорода була однією з найбільших на Поділлі. А вже у 18 столітті — одним із визначних центрів поширення хасидизму. В такому невеличкому місті приховано стільки історій (та історії)... Маршрут «Шаргород — від шаленого штетлу до сучасного мистецтва».

 

Григорій Саулко, директор ГО та засновник Центру сучасного мистецтва «Шаргород Рафінад», а також людина, якій болить історія та культурний спадок міста, проведе Вас Шаргородом, розкаже, яким чином ім'я Жанни Кадирової пов'язане з ним (і чи тільки ім'я), познайомить з основними релігійними пам'ятками, архітектурні рішення яких здивують навіть вибагливих глядачів, а ще покаже один із найвизначніших на території України штетлів.

Григорій — творча особистість, в сферу його інтересів потрапляють і культура, і архітектура, і ландшафт, і фестивальний рух. Його мета — показати Шаргород, перлину Поділля, країні та світу. Тож запрошуємо Вас зробити власне відкриття.

 

Маршрут доступний двома мовами — українською та російською.

Ознайомитися з маршрутом можна тут.

 

Запрошуємо Вас на прогулянку із віртуальними гідами у Telegram та Facebook Messenger, а також за допомогою мобільного додатку для Android. І не забувайте, що будь-який маршрут на платформі можна також роздрукувати або експортувати в Google Maps (Maps.Me)!

Ви можете також додавати свої тематичні маршрути.

Читайте також: