Шаргород — від шаленого штетлу до сучасного мистецтва

Автор статті: Marina - 02 липня 2017 року

У першій половині 17 століття єврейська громада Шаргорода була однією з найбільших на Поділлі. А вже у 18 столітті — одним із визначних центрів поширення хасидизму. В такому невеличкому місті приховано стільки історій (та історії)...

 

Григорій Саулко, директор ГО та засновник Центру сучасного мистецтва «Шаргород Рафінад», а також людина, якій болить історія та культурний спадок міста, проведе Вас Шаргородом, розкаже, яким чином ім'я Жанни Кадирової пов'язане з ним (і чи тільки ім'я), познайомить з основними релігійними пам'ятками, архітектурні рішення яких здивують навіть вибагливих глядачів, а ще покаже один із найвизначніших на території України штетлів.

Григорій — творча особистість, в сферу його інтересів потрапляють і культура, і архітектура, і ландшафт, і фестивальний рух. Його мета — показати Шаргород, перлину Поділля, країні та світу. Тож запрошуємо Вас зробити власне відкриття.

 

Маршрут доступний двома мовами — українською та російською.

Завантажуйте мобільний додаток для Android

або тревел-помічник у Telegram (для власників iOs та Android).

 

P.S. А ще цей маршрут визначний тим, що це перший маршрут, який з'явився завдяки нашій Першій українській соціальній туристичній платформі. Долучайтеся й Ви!

Знайомте зі своїми містами, розробляйте власні маршрути та самостійно публікуйте їх!

 

Тільки Ви вирішуєте, чи гідне Ваше місто того, щоб бути представленим на туристичній карті країни.

Читайте також: