Подільський міст. Сезон 2017-го

Автор статті: Marina - 11 вересня 2017 року

Нарешті сталось те, чого довго чекали: на Подільському мосту відновились будівельні роботи, вперше з 2015 року.

Що зараз відбувається на об’єкті — на фото:

Нумерація опор, щоб ви могли орієнтуватись, взята з цієї схеми:

1. Візуально найактивніша частина робіт зараз проводиться на Рибальському півострові. Перша помітна зміна — активно завозять новий метал.

2.

3. Наразі основна мета — максимально встановити балки на їхні місця.

4. «Дірка» без металу на 8-й опорі скоро буде «ліквідована».

5.

6. На кількох прогонах монтується вкривання під укладку бетону на ярусі метро.

7. Перед гуртожитком Ленінської кузні почали розчищати основу опори №16. Її шматок чіпляє гуртожиток і зараз її основа готова лише частково.

8. Ще одна варта уваги зміна: на з’їзді з мосту в лівий бік на набережну почалась підготовка до монтажу стальних балок. Всюди з’явились тимчасові підпори, які поступово готують до установки балок.

9.

10. А ось в тому кінці мостового переходу, яким він виходитиме на Поділ, на Набережно-Луговій на місці знесених раніше корпусів уже встиг вирости нелегальний новобуд. Зовні зараз він виглядає мертвим. Але ця новобудова вже встигла стати скандальною, оскільки потрапляє в зону будівництва майбутніх з’їздів з мосту.

11. На арочному мосту єдиною помітною зміною наразі є пофарбовані частини арки. Перед початком закриття арок і стартом монтажу зв’язків між ними, потрібно укріпити тимчасові опори, дно під якими розмите до критичного стану. Фактично, вже йде активна підготовка до продовження будівництва цієї частини мостового переходу.

12. Зміни почались і на Русанівських садах. Знову з’явилась бурова, яка працює над опорою №22 перед Русанівським озером.

13. Розчистили попередню опору, яку починали робити кілька років тому.

Очевидно, нас очікує продовження будівництва, що є хорошою новиною.

 

Джерело: livejournal Олега Тоцького

Всі фото: автора матеріалу

Читайте також: