В Україні працюватиме безкоштовний дитячий університет

Автор статті: Maryana - 10 листопада 2017 року

В Україні працюватиме безкоштовний дитячий університет, фото-1

Goethe-Institut відкриває в Україні Німецький цифровий дитячий університет у межах Українсько-німецького року мов. Діти від 8 до 12 років в ігровій формі зможуть вивчати природничі науки, техніку та німецьку мову. Безкоштовно навчатися зможуть представники усіх регіонів.

Презентація відбудеться одразу у чотирьох містах країни: Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові. Проте займатися можуть усі охочі, незалежно від місця проживання. Онлайн-платформа вже доступна для реєстрації.

В Україні працюватиме безкоштовний дитячий університет, фото-2

Університет складається з трьох факультетів: «Людина», «Природа» і «Техніка». На факультеті «Людина» розглядаються медицина, культури інших народів, їжа, мистецтво і спорт. Факультет «Природа» досліджує рослинний і тваринний світ. «Техніка» — це факультет, де діти вивчатимуть будову і функції різних приладів.

Навчання подібне до гри: учасники збирають значки і отримують нові титули: студента, бакалавра, магістра, доктора і професора. Головними персонажами виступають розсіяний, проте геніальний професор Ейнштейн, а також його помічниця, наукова співробітниця Софi Шлау.

В Україні працюватиме безкоштовний дитячий університет, фото-3

На відкриття Дитячого університету в Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові зареєструвалося більше 700 дітей для участі у доповідях, воркшопах та експериментах, а також на завершальний акорд – захопливу пригоду з професором Ейнштейном та Софі Шлау. Цю цифрову можливість можна використовувати індивідуально або у супроводі шкільного вчителя. 

Для вчителів, які мають бажання працювати з Німецьким цифровим дитячим університетом, пропонують дидактичні матеріали для уроків, а також для міждисциплінарних проектів.

 

Джерело: nashkiev.ua

Читайте також: