Маршрут Канівськими горами з Олександром Мальоном

Автор статті: Maryana - 14 грудня 2017 року

Маршрут Канівськими горами з Олександром Мальоном, фото-1

Неймовірний маршрут ландшафтами Канева розробив для UnexploredCity Олександр Мальон. Краєзнавець активно подорожує впродовж 5 минулих років, вивчає маловідомі куточки України та охоче ділиться своїми знахідками, щоб якомога більше мандрівників дізнавались про ці місця.

Олександр також захоплюється фотографією ─ нещодавно отримав одразу дві нагороди конкурсу Wiki Loves Monuments Ukraine: за найкраще фото Черкаської та Миколаївської областей. Серед хобі Олександра Мальона ─ авіація, природа та історична архітектура.

Родом він з Черкащини, а саме із Канева, тому і вибір маршруту ─ не випадковий. Краєзнавець впевнений, що місто має величезний туристичний потенціал, який варто продовжувати розвивати. Адже зазвичай усі туристичні маршрути ведуть до Чернечої гори та Успенського собору, проте як місцевий він стверджує, що це не єдині визначні місця Канева. Щоб краще пізнати місто, варто розпочати прогулянку горами над Дніпром.

 

Пам’ятайте, Ви також можете додавати свої тематичні маршрути на нашому сайті. Долучайтесь!

А поки запрошуємо Вас на прогулянку вже створеними мандрівками із віртуальними гідами у Telegram та Facebook Messenger, а також за допомогою мобільного додатку для Android. І не забувайте, що будь-який маршрут на платформі можна також роздрукувати або експортувати в Google Maps (Maps.Me)!

 

Чільне фото: Олександр Мальон

Читайте також: