Маріуполь: головною історичною вулицею міста

Автор статті: Marina - 20 червня 2017 року

Маріуполь: головною історичною вулицею міста, фото-1

Фото: Євген Сосновський

 

Багато будинків, цікавих як в історичному, так і в архітектурному плані, збереглися до нашого часу. Олена Дейниченко та Ольга Демидко, укладачі маршруту, проведуть Вас історичною частиною центрального проспекту Маріуполя, познайомлять із культурними та архітектурними пам`ятками, розкажуть їх історію. Ви зможете переконатися самі, що статус «історичного населеного місця» в нашій країні не надають безпідставно (2001). Маршрут «Маріуполь: головною історичною вулицею міста».

Олена Дейниченко — завідувач відділом інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення НБ МДУ, краєзнавець, некрполіст, ескурсовод.

Демидко Ольга — громадський діяч, керівник арт-центру «Театр всередині тебе», заступник голови Фонду збереження культурної спадщини Маріуполя, аспирантка МДУ, історик, культуролог, викладач, екскурсовод.

 

Олена та Ольга запрошують зробити власне відкриття.

 

Маршрут доступний двома мовами — українською та російською. Незабаром й англійська версія маршруту.

Ознайомитися з маршрутом можна тут.

 

Запрошуємо Вас на прогулянку із віртуальними гідами у Telegram та Facebook Messenger, а також за допомогою мобільного додатку для Android. І не забувайте, що будь-який маршрут на платформі можна також роздрукувати або експортувати в Google Maps (Maps.Me)!

Ви можете також додавати свої тематичні маршрути.

 

Тільки Ви вирішуєте, чи гідне Ваше місто того, щоб бути представленим на туристичній карті країни.

Долучайтеся!

Читайте також: