Гамлет та "Герой праці"

Автор статті: Marina - 24 твавня 2018 року

Портрети літніх людей, які навіть не дивляться на нечастих перехожих, куточки губ опущені, їх думки десь далеко... Це спроба автора повернутися до сюжету, над яким він вже колись працював? Або ескізи до тієї роботи?

В 2010 році в Донецьку відбулася арт-резиденція IZOLYATSIA 2.0, в рамках якої було створено низку робіт, серед яких й ця серія. Безвихідь та сум на обличчях 25 чоловіків, які автор розмістив на поіржавілих жестяних листах, створивши панно розміром 3 на 3.

За тих часів в "Ізоляцію" запрошувалися такі масштабні художники як Цай Гоцян, Даніель Бюрен, адже "Ізоляція" стала справжньою платформою культурних ініціатив. В 2014 році ситуація змінилася — місто треба було залишати, полишивши числені експонати...

Яким був наш подив, коли одного разу, кваплячись на зустріч, на сходах IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., ми побачили ті самі "втрачені" роботи...

Знайомтеся, Гамлет Зіньківський та "Герой праці"!

Подивитися на живо: Харків (пров. Кравцова, майдан Фейєрбаха, біля Художнього ліцею на вул. Мистецтв) або під час тимчасових експозицій в IZONE в Києві та в запасниках "Ізоляції".

Фото: Ivan Ponomarenko та Marina Chernovol

Читайте також: