Володимирською із паном Ігорем Гиричем

Чи знає хтось Київ краще за історика, дослідника міста, автора багатьох книг, присвячених столиці, Ігоря Гирича? Навряд.

Ми раді запросити Вас пройти нашим новим маршрутом «Володимирською із паном Гиричем», розробленим видатним науковцем.

 

Ігор Гирич — історик, фахівець з проблем історії культури та політичної думки, джерелознавства,  історіографії, києвознавець, журналіст, в якого за плечима чимало публікацій та виданих книг, зокрема «Історичні причини наших поразок і перемог» (2011) «Концептуальні проблеми історії України» (2011), «Київ ХІХ­-ХХІ : путівник» (2013), «Київ: люди і будинки» (2016).

Пан Ігор — старший науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства, дійсний член УІТ та Наукового товариства ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент Української вільної Академії наук (США).

 

Маршрут доступний трьома мовами — українською, англійською та російською.

 

Завантажуйте мобільний додаток для Android 

або тревел-помічник у Telegram (для власників iOs та Android).

 

P.S. Ви теж можете долучитись до розробки свого власного маршруту. Для цього реєструйтесь на Першій українській соціальній туристичній платформі та розповідайте про своє улюблене місто і місця, які вас надихають.

P.P.S. А на тих, хто пройде весь маршрут у Telegram-помічнику, чекає подарунок. Який? Вирушайте в подорож та дізнайтеся самі!

 

 

ShareShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *